Mădălin Bunoiu, unul dintre apropiații deputatului Marilen Pirtea, nu mai este președinte interimar al organizației PNL Timișoara. În această poziție a fost numit, miercuri, omul de afaceri Ionuț Gaiță.
„Președintele interimar al organizației PNL Timișoara, prof. univ. dr. Mădălin Bunoiu, este implicat în această perioadă într-o serie de proiecte care necesită alocarea unui timp substanțial și a unei implicări directe. Îi mulțumim pentru activitatea și responsabilitatea cu care a coordonat organizația până în prezent. În acest context , conducerea interimară a PNL Timișoara este asigurată de: Ionuț Gaiță – președinte interimar, Ciprian Bogdan – secretar general interimar”, a informat PNL Timiș.
De asemenea, Biroul Politic Local PNL Timișoara este format din următorii membrii: Dan Diaconu, Ștefan Sandu, Simion Moșiu, Silvia Chițac, Lorenzo Barabas, Cosmin Tabără, Alin Bătrân, Adrian Lulciuc, Bianca Mărănescu, Cosmin Hogea, Valentin Buzatu, Marius Carceie, Marius Ursu, Eugen Dabîca, Octavian Crețu, Mădălin Bunoiu, Raul Olajoș, Lucian Blaga, Bogdan Burgină, Adrian Ghiran, Ovidiu Gaina și Alin Bîtea.








Be the first to write a comment.