Aṣa cum se întâmplă în România din ’89 până azi, unii confiscă, iar alṭii achită nota de plată.

E adevărat că o bună parte din Justiţie e capturată de partidul unic PSDPNL – pentru protejarea propriilor corupṭi de la vârf- dar dacă eliberatorii sunt slugile turnătorului Petrov (cu toată famiglia la bulău) ṣi cei care l-au girat pe borfaṣul din Sibiu, care a îngropat România în zece ani de mandat…atunci, mulṭumim frumos. Staṭi (naibii) la locurile voastre!

Vă mai amintiṭi?